Podsumowanie obozu sportowego

W dniach 14-20 sierpnia w Wałbrzychu odbył się obóz sportowy, którego uczestnikami byli młodzi siatkarze TS Chełmca Wałbrzych i TJ Slavii Hradec Kralove.

(więcej…)

Turniej zakończony

W sobotę  na sali Publicznej Szkoły Podstawowej nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu odbył się turniej siatkarski. Trenerzy podzielili uczestników obozu na cztery zespoły:

(więcej…)

Obóz – dzień 5

W piątek odbyły się dwa treningi: poranny oraz popołudniowy. Miały one na celu jak najlepsze przygotowanie zespołów do sobotniego turnieju.  Zawodnicy szlifowali elementy siatkarskie takie jak blok czy obrona.

(więcej…)

Z wizytą w Zamku Książ

Czwartkowy dzień obozowicze rozpoczęli od śniadania, po którym udali się na zwiedzanie Zamku Książ oraz Palmiarni. Książ jest jednym z największych zamków w Polsce. Monumentalny i pięknie położony kompleks architektoniczny jest wyjątkowy w skali całej Europy.

(więcej…)

Obóz – Dzień 3

Trzeciego dnia obozu uczestnicy odbyli dwa treningi siatkarskie podczas, których mieli możliwość wspólnej rywalizacji oraz szkolenia swoich umiejętności. Poranny trening trwał od godziny 9.30 do godziny 12.00, popołudniowy zaś od 16.00 do 18.00.

(więcej…)

Obóz – dzień 2

Drugiego dnia obozu sportowego uczestnicy odbyli dwa treningi. podczas których mogli doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów. Poranny trening trwał od godziny 9.30 do 12.00, natomiast popołudniowy od 15.30 do 17.30.

(więcej…)

Obóz sportowy rozpoczęty!

W poniedziałek, 14 sierpnia rozpoczął się obóz sportowy. Wszyscy uczestnicy zjawili się w Wałbrzychu gdzie czekały już na nich pierwsze atrakcje. Młodzi zawodnicy odwiedzili między innymi kompleks Aqua – Zdrój oraz Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia.

(więcej…)

Oświadczenie

W związku z artykułami publikowanymi na stronie skibasport.pl informujemy, że zawierają one nieprawdziwe informacje dotyczące naszego klubu. Nie były one uzgadniane z zarządem klubu ani autoryzowane. Są to prywatne opinie autora oderwane od rzeczywistości, które wprowadzają w błąd kibiców oraz godzą w interesy klubu.

Wszelkie oficjalne komunikaty dotyczące przyszłości klubu będą zamieszczane na naszej stronie internetowej oraz portalach społecznościowych.