Obóz w Dźwirzynie

 

Liczna grupa siatkarska w dniach 06.07-16.07.2017 roku wybrała się nad morze do małej miejscowości Dźwirzyno w zachodniopomorskim. Celem wyjazdu było przygotowanie zawodników przed nowym sezonem, nabywanie nowych i doskonalenie poznanych umiejętności siatkarskich oraz integracja grup i wspólna zabawa.

(więcej…)

Młodzicy w Finale!

Po zajęciu II miejsca w Mistrzostwach Dolnego Śląska Młodzików w piłce siatkowej plażowej para Jakub Mordarski / Dominik Prokopowicz uczestniczyła w półfinale Mistrzostw Polski Młodzików. Turniej odbył się w malowniczej miejscowości Trzebież w województwie zachodniopomorskim.

(więcej…)

Komunikat

W związku z licznymi informacjami pojawiającymi się w mediach, oraz na różnych portalach społecznościowych informujemy, że zespół Victorii PWSZ Wałbrzych został z dniem 30 czerwca zgłoszony do rozgrywek I ligi siatkówki mężczyzn.

(więcej…)

Konkurs!

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie na projekt koszulki meczowej dla zawodników Victorii PWSZ Wałbrzych w sezonie 2017/2018.  Szczegóły w regulaminie.

(więcej…)

Patryk Napiórkowski-wywiad

Patryk Napiórkowski w sezonie 2016/2017 występował w pierwszoligowej Victorii PWSZ Wałbrzych.  

Po zakończeniu rywalizacji ligowej zadaliśmy kilka pytań atakującemu wałbrzyskiej drużyny.

(więcej…)

Dziękujemy „Igła”!

Liczącą ponad 50 osób grupą zawodnicy, opiekunowie i rodzice w dniu 20.05.2017 roku wyruszyli do katowickiego Spodka, aby obejrzeć mecz polskiej Reprezentacji z Reprezentacją Iranu i pożegnać Krzysztofa Ignaczaka, dla którego był to ostatni występ w Reprezentacji Polski.

(więcej…)

Nabór roczników 2001-2006

Jeżeli jesteś zainteresowany grą w piłkę siatkową odezwij się, sprawdź swoje umiejętności i zacznij swoją sportową przygodę w klubie siatkarskim TS Victoria PWSZ Wałbrzych

(więcej…)

I liga utrzymana!

Po dwóch pełnych emocji spotkaniach rozgrywanych w wałbrzyskiej hali Aqua-Zdrój rywalizacja przeniosła się ponownie do Częstochowy. Decydujący o pozostaniu w I lidze mecz rozegrano w środę (22.03). (więcej…)

Transmisja piątego meczu

Już jutro rozegrane zostanie piąte spotkanie, które zadecyduje o tym kto pozostanie w rozgrywkach I ligi. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli być na meczu w Częstochowie polecamy transmisję, którą przygotował częstochowski portal. Początek o godzinie 18.20.

(więcej…)

Remis w play-out

Rozpoczęła się walka o utrzymanie w I lidze siatkarzy. Nasz zespół udał się do Częstochowy, gdzie rozegrał dwa spotkania z drużyną Exact Systems Norwid Częstochowa. Emocji w obu spotkaniach nie brakowało. Victoria PWSZ odniosła na trudnym terenie jedno zwycięstwo.

(więcej…)