Rozgrywki młodzieżowe

Kadet 1:

Jak burza przez rozgrywki idą nasi kadeci 1. W sobotę w grupie C ligi kadetów do tej pory nie stracili nawet seta. Ostatnią drużyną która wpadła nam w ręce był MKS Ikar Legnica. W Legnicy mecz nie trwał nawet godzinę a zwycięstwo 3:0 było imponujące 25:9, 25:11, 25:12.
Dzięki takiej postawie prowadzą w swoje grupie mając komplet punktów.

(więcej…)

Podsumowanie obozu sportowego

W dniach 14-20 sierpnia w Wałbrzychu odbył się obóz sportowy, którego uczestnikami byli młodzi siatkarze TS Chełmca Wałbrzych i TJ Slavii Hradec Kralove.

(więcej…)

Turniej zakończony

W sobotę  na sali Publicznej Szkoły Podstawowej nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu odbył się turniej siatkarski. Trenerzy podzielili uczestników obozu na cztery zespoły:

(więcej…)

Obóz – dzień 5

W piątek odbyły się dwa treningi: poranny oraz popołudniowy. Miały one na celu jak najlepsze przygotowanie zespołów do sobotniego turnieju.  Zawodnicy szlifowali elementy siatkarskie takie jak blok czy obrona.

(więcej…)

Z wizytą w Zamku Książ

Czwartkowy dzień obozowicze rozpoczęli od śniadania, po którym udali się na zwiedzanie Zamku Książ oraz Palmiarni. Książ jest jednym z największych zamków w Polsce. Monumentalny i pięknie położony kompleks architektoniczny jest wyjątkowy w skali całej Europy.

(więcej…)

Obóz – Dzień 3

Trzeciego dnia obozu uczestnicy odbyli dwa treningi siatkarskie podczas, których mieli możliwość wspólnej rywalizacji oraz szkolenia swoich umiejętności. Poranny trening trwał od godziny 9.30 do godziny 12.00, popołudniowy zaś od 16.00 do 18.00.

(więcej…)