Rozgrywki młodzieżowe

Kadet 1:

Jak burza przez rozgrywki idą nasi kadeci 1. W sobotę w grupie C ligi kadetów do tej pory nie stracili nawet seta. Ostatnią drużyną która wpadła nam w ręce był MKS Ikar Legnica. W Legnicy mecz nie trwał nawet godzinę a zwycięstwo 3:0 było imponujące 25:9, 25:11, 25:12.
Dzięki takiej postawie prowadzą w swoje grupie mając komplet punktów.

Juniorzy

Również juniorzy trzymają zwycięską serię. W niedzielę trzecie kolejne zwycięstwo stało się faktem w Bielawie gdzie Bielawianka pomimo chęci nie była w stanie urwać nawet seta. Zdecydowane 3:0 (25:18, 25:20, 25:16) i wynik nie zagrożony w żadnym momencie. W tabeli ligi juniorów prowadzenie, trzy zwycięstwa i bilans 9:0 w setach daje nam powody do dumy.

Zespoły prowadzone przez trenera Janusza Ignaczaka pokazują dobrą i skuteczną grę. Oby tak dalej. Trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa oraz emocjonujące mecze naszych zespołów

Kadet 2 w tym tygodniu miał przerwę w rozgrywkach.