SERCE ROŚNIE

3

W zupełnie odmiennych nastrojach przypatrujemy się meczom naszej młodzieży. Począwszy od młodzików, kolejno kadetów a kończąc na juniorach możemy być bardzo zadowoleni z wyników naszych młodzieżowców.

Zacznijmy od naszych najmłodszych ligowych reprezentantów. Podopieczni Radosława Ostrowskiego w tym sezonie spisują się wręcz rewelacyjnie krocząc od zwycięstwa o zwycięstwa. Turniejowy system rozgrywek jak dotąd służy naszym młodzikom bowiem przy zdobytych 20 setach oddali oni zaledwie 3 partie! Najbliższy turniej rozegrany zostanie w Legnicy – 17 stycznia wystarczy nam jedna wygrana (z dwóch meczów) aby przypieczętować awans do finałowej trójki Dolnego Śląska i (miejmy nadzieję) powtórzyć przynajmniej sukces z ubiegłego sezonu. Trzymamy kciuki!

Następni w kolejce są nasi kadeci – tutaj sytuacja w tabeli nieco bardziej skomplikowana, 7 pozycja nie oddaje rzeczywistych możliwości podopiecznych Jacka Sobczyka. Wystarczy wspomnieć że między 4 a 7 pozycją są tylko 3 punkty różnicy i po najbliższej kolejce gier może się wszystko zmienić. Bardzo liczymy już jutro na trzy oczka w wykonaniu naszych kadetów bowiem zmierzą się z ostatnim w tabeli AKS Strzegom. Również trzymamy kciuki!

Ostatni w kolejce pochwał są juniorzy. Nie wypada nie wspomnieć o tym, że podopieczni Janusza Ignaczaka liderują w Dolnośląskiej Lidze Juniorów mając za sobą bardzo cenne zwycięstwa z czołówką (Cuprum Lubin, Gwardia Wrocław). Na plecach jednak cały czas czujemy oddech wspomnianych ekip oraz zespołu MUKS Ikar Legnica do którego wybieramy się w najbliższą niedzielę walczyć o utrzymanie pozycji lidera. Trzymamy kciuki bardzo mocno!

MŁODZICY – 17 STYCZNIA 2016 – LEGNICA
TS VICTORIA PWSZ WAŁBRZYCH – MUKS IKAR LEGNICA
TS VICTORIA PWSZ WAŁBRZYCH – CUPRUM LUBIN
TABELA LIGOWA

KADECI – 16 GRUDNIA – WAŁBRZYCH
HALA PRZY PSP 21 ul. GRODZKA (PODZAMCZE) godz. 17:00
TS VICTORIA PWSZ WAŁBRZYCH – AKS STRZEGOM
TABELA LIGOWA

JUNIORZY – 20 GRUDNIA – LEGNICA
TS VICTORIA PWSZ WAŁBRZYCH – MUKS IKAR LEGNICA
TABELA LIGOWA

Dodaj komentarz